Apple zamierza usunąć konta deweloperów Epic Games i zablokować Unreal Engine w App Store polecane, ciekawostki Apple  Apple planuje całkowicie zablokować dostęp Epic Games do App Store i narzędzi do tworzenia aplikacji. Przedstawiciele Epic ogłosili to na Twitterze. epic

Apple zamierza usunąć konta deweloperów Epic Games i zablokować Unreal Engine w App Store

Apple planuje całkowicie zablokować dostęp Epic Games do App Store i narzędzi do tworzenia aplikacji. Przedstawiciele Epic ogłosili to na Twitterze.

Według Epic, od 28 sierpnia Apple zablokuje dostęp Epic Games do Apple Store i pozostałych narzędzi. Zakaz obejmie również silnik Unreal Engine, z którego korzysta wielu zewnętrznych twórców gier.

Producent iPhone’a powołuje się na kilka naruszeń umowy licencyjnej programu dla programistów Apple i wzywa Epic do naprawienia wszystkich problemów w ciągu 14 dni, aby uniknąć usuwania profili programistów.

Więcej o konflikcie między Apple i Epic Games możesz przeczytać tutaj.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry