Apple

Apple zamyka dwa kolejne sklepy w Chinach

Dzisiaj, 30 stycznia, Apple poinformowało o zamknięciu dwóch kolejnych sklepów detalicznych w Chinach z powodu epidemii koronawirusa.

Według Bloomberg, tymczasowo zamknięty został Apple Store w Nanjing i Fuzhou. 29 stycznia prezes Apple Tim Cook poinformował, że sklep firmowy firmy Qingdao został już zamknięty, a wiele innych sklepów Apple Store ma ograniczone godziny pracy.

Apple zamyka dwa kolejne sklepy w Chinach polecane, ciekawostki koronawirus, chiny, Apple Store  Dzisiaj, 30 stycznia, Apple poinformowało o zamknięciu dwóch kolejnych sklepów detalicznych w Chinach z powodu epidemii koronawirusa. iphone 9 onleaks 1

Apple planuje otworzyć sklepy w Nanjing i Fuzhou 3 lutego, a Apple Store w Qingdao 4 lutego, jeśli poprawi się sytuacja z koronawirusem. Firma ograniczyła także podróże pracowników do Chin, oraz zapewniła specjalne zestawy medyczne dla pracowników sklepów Apple zlokalizowanych w Wuhan i całych Chinach.

Niektórzy analitycy sugerują, że wybuch koronawirusa w Chinach wpłynie na produkcję istniejących i nowych gadżetów Apple, w tym iPhone’a 9, co może powodować braki urządzeń na rynku.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top