ios16 1

Apple zamyka dwie popularne strony z profilami beta iOS

Z tego, co czytamy w sieci wynika, że Apple doprowadziło do zamknięcia dwóch popularnych stron internetowych, które nieautoryzowanie udostępniały profile beta systemów iOS 16 i innych.

Po WWDC 2022 Apple udostępniło betę iOS 16 dla deweloperów , a miesiąc  później, w lipcu, udostępniło wydało publiczną betę. Niektóre serwisy nie omieszkały więc zamieścić w swoich serwisach profile deweloperskie naruszając tym samym zasady Apple rozpowszechniając oprogramowanie bez autoryzacji.

Apple zamyka dwie popularne strony z profilami beta iOS ciekawostki profil ios 16, ios 16 profile, iOS 16  Z tego, co czytamy w sieci wynika, że Apple doprowadziło do zamknięcia dwóch popularnych stron internetowych, które nieautoryzowanie udostępniały profile beta systemów iOS 16 i innych. beta 1

Jeden z najpopularniejszych serwisów ogłosił wczoraj na Twitterze swoje zamknięcie, aby uniknąć batalii prawnych z Apple. Inna strona z profilami beta także została zamknięta.

MacRumors skontaktował się z jedną z omawianych witryn i uzyskał informację:

Apple wysłało zawiadomienie za pośrednictwem swoich prawników do jednej z tych witryn i witryna została zamknięta, aby uniknąć potencjalnych sporów.

MacRumors zauważa, że prawnicy reprezentujący Apple poprosili również Twittera o usunięcie tweetów zawierających linki do tych stron, powołując się na DMCA (Digital Millenium Copyright Act). Twitter oczywiście usunął wspomniane posty.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top