Apple zamyka swój sklep internetowy w Rosji ciekawostki sklep internetowy apple w rosji, Rosja, apple zamyka sklep w rosji  Wieczorem 1 marca Apple przestało przyjmować zamówienia na smartfony i inne urządzenia w swoim rosyjskim sklepie internetowym, a następnie oficjalnie potwierdziło zawieszenie sprzedaży w Rosji ze względu na sytuację na Ukrainie.  appstore rosja 1300x700

Apple zamyka swój sklep internetowy w Rosji

Wieczorem 1 marca Apple przestało przyjmować zamówienia na smartfony i inne urządzenia w swoim rosyjskim sklepie internetowym, a następnie oficjalnie potwierdziło zawieszenie sprzedaży w Rosji ze względu na sytuację na Ukrainie. 

Dziś, 2 marca sklep internetowy Apple w Rosji został zamknięty. Aplikacja Apple Store i apple.com/shop wyświetlają komunikat „Sklep Apple Store jest obecnie zamknięty” i nie mogą wyświetlać informacji o urządzeniu. W pozostałych krajach sprzedaż urządzeń Apple odbywa się normalnie.

Apple zamyka swój sklep internetowy w Rosji ciekawostki sklep internetowy apple w rosji, Rosja, apple zamyka sklep w rosji  Wieczorem 1 marca Apple przestało przyjmować zamówienia na smartfony i inne urządzenia w swoim rosyjskim sklepie internetowym, a następnie oficjalnie potwierdziło zawieszenie sprzedaży w Rosji ze względu na sytuację na Ukrainie.  appstore rosja
Dla przypomnienia dodamy, że dostawy urządzeń Apple do Rosji przez wszystkie kanały eksportowe zostały wstrzymane w zeszłym tygodniu.

Teraz rosyjskie sklepy wyprzedają resztki urządzeń, po których produkty Apple mogą zniknąć ze sprzedaży. 2 marca część sklepów re:Store została zamknięta, a jej pracownicy, według plotek, zostali wysłani na urlopy bezpłatne na czas nieokreślony.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top