100 000 USD za błąd w "Zaloguj za pomocą Apple" polecane, ciekawostki zaloguj za pomocą Apple, błąd, Apple  Ujawniono szczegóły na temat luki w ?Zaloguj się za pomocą Apple?, która mogła umożliwić osobie atakującej przejęcie kontroli nad kontem użytkownika. sing 1 1

100 000 USD za błąd w “Zaloguj za pomocą Apple”

Ujawniono szczegóły na temat luki w Zaloguj się za pomocą Apple, która mogła umożliwić osobie atakującej przejęcie kontroli nad kontem użytkownika.

Znaleziona w kwietniu przez Jaina luka  pozwoliła atakującym sfałszować tokeny i uzyskać pełny dostęp do kont użytkowników w aplikacjach korzystających z tej metody autoryzacji.

Na szczęście firma naprawiła już lukę w usłudze autoryzacji i powiedziała, że ??żadne dane nie wyciekły  z powodu tego błędu.

100 000 USD za błąd w "Zaloguj za pomocą Apple" polecane, ciekawostki zaloguj za pomocą Apple, błąd, Apple  Ujawniono szczegóły na temat luki w ?Zaloguj się za pomocą Apple?, która mogła umożliwić osobie atakującej przejęcie kontroli nad kontem użytkownika. sing 1

Co do osoby zgłaszającej błąd to otrzymała ona od giganta z Cupertino nagrodę w wysokości 100 000 USD.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry