Apple zapowiada przerwę świąteczna w App Store ciekawostki   Właśnie Apple zapowiedziało przerwę świąteczną w działaniu iTunes Connect. W tym roku przerwa trwać będzie od 23 do 27 grudnia. AppStore 1300x700

Apple zapowiada przerwę świąteczna w App Store

Właśnie Apple zapowiedziało przerwę świąteczną w działaniu iTunes Connect. W tym roku przerwa trwać będzie od 23 do 27 grudnia.

iTunes Connect to narzędzie, które służy deweloperom do wysyłania aktualizacji, czy zmiany cen aplikacji w App Store. Jak co roku tak i w tym w dniach od 23 do 27 grudnia będzie przerwa w działaniu tego właśnie narzędzia. Wspominamy o tym dlatego, ponieważ w tych dniach nie będzie możliwe wydanie aktualizacji aplikacji, czy też obniżenie jej ceny.

Apple zapowiada przerwę świąteczna w App Store ciekawostki   Właśnie Apple zapowiedziało przerwę świąteczną w działaniu iTunes Connect. W tym roku przerwa trwać będzie od 23 do 27 grudnia. AppStore

Zatem jeśli jesteś deweloperem, a chciałbyś przykładowo obniżyć cenę swojej apki z okazji świąt, to musisz to zrobić wcześniej zanim iTunes Connect będzie miał przerwę.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top