swift

Apple zaprasza do wypróbowania Swift Playgrounds 4.1 beta

Firma Apple zaprasza programistów do wypróbowania Swift Playgrounds 4.1 beta, która wprowadza nowe funkcje do aplikacji na iPada i Maca.

Swift Playgrounds to aplikacja firmy Apple, która pomaga uczniom i entuzjastom w nauce języka programowania Swift. W wersji 4 aplikacja umożliwia także przesyłanie projektów bezpośrednio z iPada do App Store lub Xcode, a zaczęli z niej korzystać nawet początkujący programiści.

Apple zaprasza do wypróbowania Swift Playgrounds 4.1 beta ciekawostki Swift Playgrounds 4.1 pobierz, Swift Playgrounds 4.1 beta, Swift Playgrounds 4.1  Firma Apple zaprasza programistów do wypróbowania Swift Playgrounds 4.1 beta, która wprowadza nowe funkcje do aplikacji na iPada i Maca. Swift play
Swift Playgrounds 4.1 beta

Oprogramowanie Swift Playgrounds beta 4.1 dla komputerów Mac umożliwia użytkownikom tworzenie aplikacji od podstaw, podgląd projektów i wyświetlanie zmian w czasie rzeczywistym. Aplikacje utworzone za pomocą apki dla komputerów Mac można zgłaszać do App Store Connect i dystrybuować w wersji beta za pomocą TestFlight. Dostępne są także nowe szybkie wskazówki, biblioteka sterowników, symboli i kolorów SfiftUI, pakiety Swift dystrybuowane przez Apple oraz nowa funkcja wyszukiwania plików w projekcie.

Jeśli chodzi o wersję na iPada, w wersji beta Swift Playgrounds 4.1 dodano nowy samouczek “Kontynuuj pracę z aplikacjami”, aby pomóc programistom, którzy uczą się SwiftUI.

Programiści mogą ubiegać się o dostęp do wersji beta Swift Playground za pośrednictwem witryny Apple dla programistów. Wystarczy przejść na stronę Pobrane, kliknąć menu Beta, a następnie wybrać kartę Aplikacje.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry