Apple zaprasza na konferencję "One more thing", która obędzie się 10 listopada 2020 roku polecane, ciekawostki One more thing, konferencja, Apple  Firma Apple ogłosiła dzisiaj trzecie jesienne wydarzenie 2020 roku, które odbędzie się we wtorek, 10 listopada o godzinie 19 w kampusie Apple Park w Cupertino w Kalifornii. Onemorething

Apple zaprasza na konferencję “One more thing”, która obędzie się 10 listopada 2020 roku

Firma Apple ogłosiła dzisiaj trzecie jesienne wydarzenie 2020 roku, które odbędzie się we wtorek, 10 listopada o godzinie 19 w kampusie Apple Park w Cupertino w Kalifornii.

Podobnie jak w przypadku wydarzeń we wrześniu i październiku, podczas których zadebiutowały nowe zegarki Apple, iPhone’y i inne produkty, listopadowe wydarzenie będzie miało charakter wyłącznie wirtualny, czyli będzie odtworzone na YouTube i innych serwisach.

Apple zaprasza na konferencję "One more thing", która obędzie się 10 listopada 2020 roku polecane, ciekawostki One more thing, konferencja, Apple  Firma Apple ogłosiła dzisiaj trzecie jesienne wydarzenie 2020 roku, które odbędzie się we wtorek, 10 listopada o godzinie 19 w kampusie Apple Park w Cupertino w Kalifornii. 1@2x 2

Podczas wtorkowej prezentacji powinniśmy zobaczyć Apple Silicon Mac, AirPods Studio, czyli duże nauszne słuchawki oraz AirTag, czyli inaczej mówiąc lokalizator.

Oczywiście pamiętajcie, aby być tego wieczoru z nami. Będziemy informować Was na bierząco o wszystkich nowościach zaprezentowanych podczas konferencji.

Pozostałe informacje

Etui i szkła hartowane na ekran

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Akcesoria

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry