Apple zaprasza posiadaczy iPhone 13 Pro i 13 Pro Max do udziału w konkursie fotografii makro ciekawostki konkurs makro, iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, Apple  Apple zaprasza użytkowników iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max do udziału w konkursie fotografii makro.  iPhone13Pro 1300x700

Apple zaprasza posiadaczy iPhone 13 Pro i 13 Pro Max do udziału w konkursie fotografii makro

Apple zaprasza użytkowników iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max do udziału w konkursie fotografii makro. 

Zdjęcia które mają wziąć udział w konkursie można publikować Instagramie i Twitterze za hashtagiem #ShotoniPhone i #iPhonemacrochallenge.

Panel ekspertów branżowych i przedstawicieli Apple oceni zgłoszenia i wybierze 10 zwycięzców. Najlepsze zdjęcia będą prezentowane na Apple Newsroom, apple.com, stronie Apple Instagram (@apple) i innych oficjalnych stronach firmowych mediów społecznościowych. Obrazy mogą być również wykorzystywane w cyfrowych kampaniach reklamowych, w sklepach Apple Store lub plakatach reklamowych lub na publicznych wystawach fotografii.

Apple zaprasza posiadaczy iPhone 13 Pro i 13 Pro Max do udziału w konkursie fotografii makro ciekawostki konkurs makro, iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, Apple  Apple zaprasza użytkowników iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max do udziału w konkursie fotografii makro.  makro

Przypomnijmy, że system aparatów w iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max składa się z ultraszerokokątnych, szerokokątnych i teleobiektywów, którymi steruje chip A15 Bionic. Wartość przysłony w ultraszerokokątnym aparacie to spory ƒ/1,8. Nowa konstrukcja obiektywu, autofokus, po raz pierwszy w ultraszerokokątnym aparacie iPhone’a, oraz oprogramowanie pomagają użytkownikom robić zbliżenia małych obiektów.

Fotografia makro pozwala uchwycić pod nietypowym kątem najpospolitsze przedmioty gospodarstwa domowego (takie jak szczotka do włosów), naczynia na stole czy przedmioty naturalne: lód, śnieg, pióra, kwiaty, owady, zwierzęta. Szczególny urok makrofotografii polega na tym, że potrafi ona zamienić zwykłe rzeczy w dzieła sztuki.

Koniec konkursu przewidziany jest na 17 lutego 2022 roku. W programie mogą uczestniczyć użytkownicy w wieku 18 lat i starsi, z wyjątkiem pracowników Apple i ich najbliższych rodzin.

Więcej na temat konkursu dowiecie się wchodząc w to miejsce.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top