presumed

Apple zaprezentowało oficjalny zwiastun serialu „Presumed Innocent”

Apple zaprezentowało oficjalny zwiastun swojego nowego serialu „Presumed Innocent” (“Uznany za niewinnego”) z Jake Gyllenhaal w roli głównej.

„Presumed Innocent” (“Uznany za niewinnego”) to emocjonująca opowieść, która przenosi widzów do chicagowskiej prokuratury. Serial koncentruje się na losach jednego z prokuratorów, który zostaje oskarżony o morderstwo. Gdy wszystkie dowody wskazują na jego winę, bohater musi stawić czoła nie tylko oskarżeniom, ale również trudnym pytaniom dotyczącym jego życia i relacji z bliskimi.

Apple zaprezentowało oficjalny zwiastun serialu „Presumed Innocent” ciekawostki zwiastun Uznany za niewinnego, zwiastun serialu Presumed Innocent, zwiastun filmu Presumed Innocent, Warner Bro, thriller, Serial, Scott Turow, Ruth Negga, Produkcja, Presumed Innocent, Premiera, oficjalny zwiastun Presumed Innocent, miniserial, Jake Gyllenhaal, J.J. Abrams, David E. Kelley, apple tv+, Apple, adaptacja  Apple zaprezentowało oficjalny zwiastun swojego nowego serialu „Presumed Innocent” ("Uznany za niewinnego") z Jake Gyllenhaal w roli głównej. presumed 2

Motywy takie jak obsesja, zdrada i polityka tworzą napiętą atmosferę serialu, a skomplikowane mechanizmy miłości dodają historii głębi i emocjonalnej intensywności. Twórcy serialu starają się ukazać, jak zewnętrzne naciski i osobiste decyzje wpływają na życie bohaterów oraz ich otoczenie.

Obsada i postacie

Jake Gyllenhaal, który wciela się w główną rolę, jest znanym aktorem z wieloma znakomitymi kreacjami filmowymi na koncie. Jego udział w „Uznany za niewinnego” z pewnością przyciągnie wielu widzów. Towarzyszą mu wybitni aktorzy, tacy jak Ruth Negga, znana ze swoich ról w filmach i serialach. Bill Camp i OT Fagbenle również wnoszą swoje bogate doświadczenie aktorskie do tej produkcji.

Elizabeth Marvel, Nana Mensah oraz Renate Reinsve dopełniają obsadę, wnosząc różnorodność i głębię do przedstawianych postaci. Peter Sarsgaard i Kingston Rumi Southwick także odgrywają ważne role, wzbogacając fabułę swoją grą aktorską.

Produkcja i realizacja

Produkcja „Presumed Innocent” to efekt współpracy kilku uznanych firm w branży. Bad Robot Productions, znane z tworzenia wysokiej jakości seriali i filmów, podjęło się tego ambitnego projektu. David E. Kelley Productions, odpowiedzialne za sukces wielu popularnych seriali, wniosło swoje doświadczenie i wizję do produkcji.

Warner Bros. Television, jako partner produkcyjny, zapewniło wsparcie techniczne i logistyczne, umożliwiając realizację projektu na najwyższym poziomie. Reżyserzy Anne Sewitsky i Greg Yaitanes, znani z umiejętności tworzenia napięcia i emocji na ekranie, przyczynili się do powstania serialu, który z pewnością przyciągnie uwagę widzów.

Data premiery i dystrybucja

Serial „Presumed Innocent” zadebiutuje 12 czerwca na platformie Apple TV+, oferując widzom na całym świecie możliwość śledzenia tej wciągającej historii. Dzięki cotygodniowemu harmonogramowi emisji nowych odcinków, widzowie będą mogli regularnie wracać do losów bohaterów, aż do finałowego odcinka 24 lipca.

Apple TV+ kontynuuje swoją strategię oferowania ekskluzywnych treści, a „Presumed Innocent” jest kolejnym dowodem na to, że platforma inwestuje w produkcje wysokiej jakości, które mają potencjał przyciągnąć szeroką publiczność.

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 141

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top