Apple zaprzestanie produkcji iPada mini po premierze składanego iPhone'a polecane, ciekawostki składany iPhone, iPhone, Apple  Izraelski portal The Verifier udostępnił ekskluzywne informacje na temat przyszłego smartfona Apple ze składanym wyświetlaczem i ujawniło termin jego wydania. iPadmini

Apple zaprzestanie produkcji iPada mini po premierze składanego iPhone’a

Izraelski portal The Verifier udostępnił ekskluzywne informacje na temat przyszłego smartfona Apple ze składanym wyświetlaczem i ujawniło termin jego wydania.

Według publikacji, Apple rozpoczęło już testy składanych ekranów do iPhone’a, który zostanie zaprezentowany w 2022 roku. Nowe urządzenie otrzyma co najmniej 8 GB RAM-u,  256 GB pamięci wewnętrznej, ekran wielkości iPada mini (7,9 cala) oraz zmodyfikowany iPadOS.

Apple zaprzestanie produkcji iPada mini po premierze składanego iPhone'a polecane, ciekawostki składany iPhone, iPhone, Apple  Izraelski portal The Verifier udostępnił ekskluzywne informacje na temat przyszłego smartfona Apple ze składanym wyświetlaczem i ujawniło termin jego wydania. foldable phone

Źródła twierdzą, że po wydaniu składanego iPhone’a Apple przestanie produkować iPada mini.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje swój pierwszy składany gadżet w listopadzie 2022 roku. Według plotek cena takiego iPhone’a będzie rozpoczynać się od 1499 dolarów. Jak Wam się ten pomysł podoba? Czy ktoś z Was w ogóle potrzebuje takiego urządzenia?

Więcej informacji

MacBook z czipem M1

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry