Apple zarejestrowało dwa nieznane nam iPady polecane, ciekawostki nowy iPad Pro, iPad Pro 2018, iPad Pro, Apple  Przez najbliższe miesiące Apple przygotowywało dokumenty rejestracyjne dla nowych iPadów, iPhone'ów i komputerów. iPad

Apple zarejestrowało dwa nieznane nam iPady

Przez najbliższe miesiące Apple przygotowywało dokumenty rejestracyjne dla nowych iPadów, iPhone’ów i komputerów.

Dokumenty są wymagane w momencie, gdy sprzęt zawiera szyfrowanie danych i będzie sprzedawany w takich krajach, jak Armenia, Białoruś, Kirgistan i Rosja.

Apple zarejestrowało dwa nieznane nam iPady polecane, ciekawostki nowy iPad Pro, iPad Pro 2018, iPad Pro, Apple  Przez najbliższe miesiące Apple przygotowywało dokumenty rejestracyjne dla nowych iPadów, iPhone'ów i komputerów. iPadPro

Na początku tego miesiąca Amerykanie zarejestrowali pięć modelów takich, jak A1876, A1934, A1979, A2013 i A2014, ale dodatkowymi będą A1895 i A1980. Większość z nich ma być związana z nadchodzącym iPadem Pro, przypominającym iPhone’a X.

W tym roku powinniśmy ujrzeć iPada Pro z węższymi ramkami okalającymi ekran, wydajniejszym układem scalonym i kamerą TrueDepth wykorzystywaną do Face ID, co oznacza rezygnację z przycisku początek i wbudowanego w niego czytnika linii papilarnych (Touch ID).

iPad Pro ma być dostępny w dwóch rozmiarach, 11 – calowym i prawie 13 – calowym. Tradycyjnie będą dostępne modele z WiFi i WiFi + LTE, podczas gdy w Chinach będzie dostępny wyłącznie wariant z WiFi i LTE. W takiej sytuacji jeden z numerów może być zarezerwowany dla nieznanego nam do tej pory modelu.

W tym momencie ciężko wyrokować co rzeczywiście szykuje Apple, ponieważ poszczególne oznaczenia modeli nie zdradzają żadnych szczegółów na temat każdego z urządzeń.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top