Apple zarejestrowało wirtualne wycieczki po Apple Park ciekawostki zestaw AR, wwdc 2022, apple park  Apple złożyło wniosek o nowy znak towarowy dla swojej siedziby Apple Park i udokumentowało możliwość oferowania wirtualnych wycieczek po kampusie w rozszerzonej rzeczywistości. ApplePark

Apple zarejestrowało wirtualne wycieczki po Apple Park

Apple złożyło wniosek o nowy znak towarowy dla swojej siedziby Apple Park i udokumentowało możliwość oferowania wirtualnych wycieczek po kampusie w rozszerzonej rzeczywistości.

Patently Apple zauważa, że ​​klasyfikacja znaków towarowych Apple obejmuje „wycieczki z przewodnikiem po siedzibach firm z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości”, a także cele edukacyjne, szkolenia komputerowe, oprogramowanie komputerowe i elektronikę użytkową.

Apple zarejestrowało wirtualne wycieczki po Apple Park ciekawostki zestaw AR, wwdc 2022, apple park  Apple złożyło wniosek o nowy znak towarowy dla swojej siedziby Apple Park i udokumentowało możliwość oferowania wirtualnych wycieczek po kampusie w rozszerzonej rzeczywistości. AP1

Co ciekawe, firma złożyła wniosek o znak towarowy w związku z rosnącymi plotkami o pierwszym zestawie słuchawkowym do rzeczywistości mieszanej, który zostanie wydany jeszcze w tym roku.

Apple prawdopodobnie zaprezentuje swój pierwszy zestaw AR/VR w czerwcu na WWDC 2022.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top