Apple zatrudnia byłego naukowca z Google do prac nad sztuczną inteligencją polecane, ciekawostki Sami Bengio, Google, Apple  Firma Apple zatrudniła Samy Bengio, jednego z czołowych ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji w Stanach Zjednoczonych. Samy

Apple zatrudnia byłego naukowca z Google do prac nad sztuczną inteligencją

Firma Apple zatrudniła Samy Bengio, jednego z czołowych ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji w Stanach Zjednoczonych.

Według agencji Reuters, Bengio będzie kierować nowym działem badawczym Apple pod przewodnictwem Johna Giannandrei, starszego wiceprezesa ds. Uczenia maszynowego i strategii AI.

Apple zatrudnia byłego naukowca z Google do prac nad sztuczną inteligencją polecane, ciekawostki Sami Bengio, Google, Apple  Firma Apple zatrudniła Samy Bengio, jednego z czołowych ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji w Stanach Zjednoczonych. google

Warto dodać, że Giannandrea dołączył do Apple dopiero w 2018 roku, pracując w Google około 15 lat. Bengio kierował setkami badaczy w zespole Google Brain, ale został zwolniony po reorganizacji działu badawczego w lutym 2021 roku.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry