Apple Car

Apple zatrudniło dwóch byłych inżynierów Mercedesa

Apple zatrudniło dwóch byłych inżynierów Mercedesa, którzy najprawdopodobniej dołączą do zespołu Apple Car.

Jednym z nowych pracowników dołączających do zespołu Apple Car o kryptonimie Project Titan jest dr Anton Uselmann. Zgodnie z jego profilem na LinkedIn, objął on stanowisko inżyniera projektu w zespole projektów specjalnych Apple we wrześniu 2021 roku.

Uselmann, który ma doktorat z mechatroniki, spędził ostatnie trzy lata jako inżynier układu kierowniczego w Mercedes-AMG, a wcześniej przez prawie sześć lat pracował nad układami kierowniczymi w Porsche.

Apple zatrudniło dwóch byłych inżynierów Mercedesa ciekawostki Mercedes, AppleCar, Apple Car  Apple zatrudniło dwóch byłych inżynierów Mercedesa, którzy najprawdopodobniej dołączą do zespołu Apple Car. AppleCar 1

Nazwisko drugiego byłego inżyniera Mercedesa, podobnie jak jego stanowisko w Apple, nie zostało ujawnione.

Według plotek, Apple aktywnie negocjuje z Toyotą i innymi japońskimi i azjatyckimi dostawcami komponentów. Samochód firmy Apple ma zostać wydany między 2024 a 2028 rokiem.

Apple Car to jeden z najbardziej tajnych projektów firmy. Pomimo niezliczonych plotek, ostateczny cel Apple w branży motoryzacyjnej pozostaje niejasny. Najnowsze założenia sugerują, że firma rzeczywiście pracuje nad własnym autonomicznym pojazdem, ale nie można jeszcze wykluczyć, że cały projekt jest związany tylko z autonomiczną platformą do jazdy, która ma być dostarczana innym firmom samochodowym.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top