Apple zatwierdza projekt i rozpoczyna testową produkcję iPhone 14 Pro ciekawostki produkcja iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro  Jak podaje Taiwan Economic Times, Apple zatwierdziło projekt tegorocznego iPhone 14 Pro i rozpoczęło produkcję testową. iPhone14Pro 1 1300x650

Apple zatwierdza projekt i rozpoczyna testową produkcję iPhone 14 Pro

Jak podaje Taiwan Economic Times, Apple zatwierdziło projekt tegorocznego iPhone 14 Pro i rozpoczęło produkcję testową.

iPhone 14 Pro i 14 Pro Max będą montowane w fabrykach Foxconn. Dostawca Apple rozpoczął produkcję partii próbnej, aby upewnić się i przygotować zawczasu do późniejszej masowej produkcji smartfonów.

Apple zatwierdza projekt i rozpoczyna testową produkcję iPhone 14 Pro ciekawostki produkcja iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro  Jak podaje Taiwan Economic Times, Apple zatwierdziło projekt tegorocznego iPhone 14 Pro i rozpoczęło produkcję testową. iphone14 5

iPhone 14 i 14 Max (taka będzie prawdopodobna, ale nie ostateczna nazwa) zostaną wykonane przez Luxshare.

Prezentacja nowych iPhone’ów odbędzie się jesienią. Główną zmianą będzie zaktualizowany projekt i brak słynnego wycięcia w ekranie. Ponadto Apple może zainstalować w swoim iPhone’ach w wersji Pro 8 GB pamięci RAM i całkowicie usunąć gniazdo karty SIM .

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry