Apple zdradziło datę premiery thrillera „Suspicion” z Umą Thurman ciekawostki Suspicion, serial Suspicion, AppleTV+, Apple TV  Firma Apple zdradziła dziś datę premiery nowszego thrillera „Suspicion” z Umarłam Thruman. Kidy produkcja pojawi się w Apple TV+? suspicion 1300x700

Apple zdradziło datę premiery thrillera „Suspicion” z Umą Thurman

Firma Apple zdradziła dziś datę premiery nowszego thrillera „Suspicion” z Umarłam Thruman. Kidy produkcja pojawi się w Apple TV+?

Pierwsze dwa odcinki będą dostępne dla abonentów usługi 4 lutego 2022 roku. Spektakl oparty jest na popularnym izraelskim serialu „False Flag”. Syn amerykańskiej bizneswoman (w tej roli Thurman) zostaje porwany z nowojorskiego hotelu i szybko pojawiają się podejrzenia wobec czterech osób przebywających w tym samym hotelu.

Apple zdradziło datę premiery thrillera „Suspicion” z Umą Thurman ciekawostki Suspicion, serial Suspicion, AppleTV+, Apple TV  Firma Apple zdradziła dziś datę premiery nowszego thrillera „Suspicion” z Umarłam Thruman. Kidy produkcja pojawi się w Apple TV+? AppleTV

W filmie występują Uma Thurman, Kunal Nayyar, Noah Emmerich, Georgina Campbell, Elkes Gabel, Elizabeth Henstridge, Tom Rhys-Harries i Angel Coulby.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry