lasso 1

Apple zdradziło datę premiery trzeciego sezonu Ted Lasso

Apple zdradziło datę premiery trzeciego sezonu serialu “Ted Lasso”. Jesteś ciekaw kiedy kolejny sezon pojawi się na Apple TV+? Odpowiadamy!

Na początek może kilka słów o samym serialu. “Ted Lasso” to serial komediowy, który jest dostępny wyłącznie na platformie streamingowej Apple TV+. Pierwszy sezon pojawił się na antenie w sierpniu 2020 roku i od tamtego czasu zdobył bardzo dużą popularność oraz uznanie krytyków.

Serial opowiada historię Teda Lasso, granego przez Jasona Sudeikisa, który zostaje zatrudniony jako menedżer angielskiej drużyny piłkarskiej AFC Richmond, mimo że wcześniej zajmował się futbolem amerykańskim. Nie jest to jednak jedynie historia sportowa, ponieważ głównym tematem serialu jest sam Ted Lasso, jego charakter i podejście do życia oraz pracy.

Głównym przesłaniem “Ted Lasso” jest pozytywne nastawienie, empatia i szacunek dla innych. Lasso jest pozytywnym i optymistycznym człowiekiem, który zawsze stara się pomagać i motywować swoich zawodników, jak i innych ludzi z otoczenia. W serialu pojawiają się także liczne wątki rodzinne oraz problematyka związana z toksyczną męskością, depresją oraz nadużywaniem alkoholu.

Serial jest bardzo dobrze napisany i bardzo dobrze zagrany. Oprócz Sudeikisa, w rolach drugoplanowych występują m.in. Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Phil Dunster, Juno Temple i Brett Goldstein.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu “Ted Lasso”, pojawi się w Apple TV+ w środę 15 marca 2023 roku. Kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień w środę, a nie co piątek jak było to do tej pory. Sezon będzie składał się z 12 odcinków. Do tej pory serial zdobył liczne nagrody, m.in. Złoty Glob w kategorii najlepszego aktora w serialu komediowym lub musicalu dla Jasona Sudeikisa.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ciekawymi wpisami, które pojawiły się na naszym portalu przez ostatnie dni. Znajdziecie je tradycyjnie poniżej.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top