Apple żegna się z pierwszym HomePodem ciekawostki HomePod, głośnik HomePod, Apple kończy produkcję HomePod, Apple  Apple ogłosiło, że nie będzie już produkować dużego głośnika HomePod pierwszej generacji. Firma chce skupić się już tylko na HomePod mini, który wydany został w październiku ubiegłego roku. HomePod

Apple żegna się z pierwszym HomePodem

Apple ogłosiło, że nie będzie już produkować dużego głośnika HomePod pierwszej generacji. Firma chce skupić się już tylko na HomePod mini, który wydany został w październiku ubiegłego roku.

Duży HomePod nadal będzie dostępny w Apple Store online i w sklepach fizycznych do wyczerpania zapasów. Jeśli chodzi o aktualizację, to firma zapewnia że w dalszym ciągu będzie udostępniać aktualizacje oprogramowania dla tego urządzenia.

Apple żegna się z pierwszym HomePodem ciekawostki HomePod, głośnik HomePod, Apple kończy produkcję HomePod, Apple  Apple ogłosiło, że nie będzie już produkować dużego głośnika HomePod pierwszej generacji. Firma chce skupić się już tylko na HomePod mini, który wydany został w październiku ubiegłego roku. HomePod 2

Co ciekawe już wczoraj w Stanach Zjednoczonych ciemny HomePod nie był już dostępny na Apple.com, ale użytkownicy donoszą, że oba modele nadal można znaleźć w niektórych fizycznych sklepach.

Według TechCrunch, urządzenie wprowadzone na rynek cztery lata temu, sprzedawała się słabo ze względu na wysoką cenę. Apple miał nadzieję, że wysokiej jakości dźwięk HomePod da mu przewagę nad konkurencyjnymi produktami, ale to nie pomogło w sprzedaży. HomePod był pierwotnie wyceniony na 349 USD, ale producent wkrótce obniżył cenę do 299 USD.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry