apple logo

Apple złamało tradycję stosowaną przez 21 lat

Jak zauważył serwis macrumors, Apple złamało tradycję stosowaną przez 21 lat. O co chodzi? Wszystko wyjaśnimy poniżej. 

Redaktorzy macrumors słusznie zauważyli , że Apple nie wypuściło ani jednego MacBooka pod koniec 2022 roku, co złamało jego wieloletnią tradycję. Dla przypomnienia dodamy, że firma od 2000 r.  co roku wypuszcza co najmniej jeden nowy model Maca w czwartym kwartale, czyli od października do grudnia. Tę swoistą tradycję rozpoczął legendarny iBook G3.

Apple złamało tradycję stosowaną przez 21 lat ciekawostki Apple  Jak zauważył serwis macrumors, Apple złamało tradycję stosowaną przez 21 lat. O co chodzi? Wszystko wyjaśnimy poniżej.  macbookpro

W 2022 roku Apple po raz pierwszy nie wypuściło ani jednego komputera Mac ani MacBooka jesienią lub zimą. Najnowszym modelem firmy był MacBook Air M2, który został zaprezentowany 15 lipca 2022 roku. Informatorzy twierdzą, że następny nowy Mac zostanie wydany dopiero wiosną 2023 roku, a może później. Okazuje się, że opóźnienie między przewidywaną a rzeczywistą datą premiery może wynieść nawet pół roku.

Co ciekawe, Apple wciąż nie zaktualizowało Maca Pro, mimo że do tej pory wprowadzono sporo modeli układów Apple M. Firma może przygotowywać swój najpotężniejszy SoC dla nadchodzącego najpotężniejszego komputera w historii komputerów Mac.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top