Apple zmienia wygląd aplikacji Mail w internetowej wersji iCloud polecane, ciekawostki nowy wyglad, mail, internetowa wersja iCloud, iCloud  Apple po cichu zmieniło nieco wygląd aplikacji Mail w internetowej wersji iCloud. Jest on już dostępny w wersji beta. iCloud

Apple zmienia wygląd aplikacji Mail w internetowej wersji iCloud

Apple po cichu zmieniło nieco wygląd aplikacji Mail w internetowej wersji iCloud. Jest on już dostępny w wersji beta.

Nowy projekt jest bardziej podobny do obecnej aplikacji Mail na iPad i Mac, z uproszczonym interfejsem i większymi ikonami.

Apple zmienia wygląd aplikacji Mail w internetowej wersji iCloud polecane, ciekawostki nowy wyglad, mail, internetowa wersja iCloud, iCloud  Apple po cichu zmieniło nieco wygląd aplikacji Mail w internetowej wersji iCloud. Jest on już dostępny w wersji beta. icloud mail

Jeśli chodzi o oficjalnie dostępna zwykłą wersję Mail i inne aplikacje w internetowej wersji iCloud to cały czas korzystają one z elementów interfejsu iOS 7, więc najprawdopodobniej już wkrótce czeka nas poważna zmiana i cały serwis zostanie przeprojektowany.

Oficjalne uruchomienie aplikacji z nowym wyglądem może nastąpić jesienią wraz z wydaniem iOS 15 i innych aktualizacji oprogramowania.

Więcej o najnowszych systemach Apple

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry