Apple znalazło błąd Hotspotu osobistego w iOS 13 i obiecało szybką naprawę polecane, ciekawostki iOS 13, błąd hotspot, Apple  Serwis MacRumors otrzymał wewnętrzny dokument dla pracowników autoryzowanych centrów serwisowych Apple, w którym firma pisze o tym, że znalazła błąd Hostspot osobistego w iOS 13 i iPadOS 13. HotSpot

Apple znalazło błąd Hotspotu osobistego w iOS 13 i obiecało szybką naprawę

Serwis MacRumors otrzymał wewnętrzny dokument dla pracowników autoryzowanych centrów serwisowych Apple, w którym firma pisze o tym, że znalazła błąd Hostspot osobistego w iOS 13 i iPadOS 13.

W dokumencie Apple jest informacja o tym, że ??niektórzy klienci nie mogą połączyć się z punktem dostępu lub hotspot się po prostu bardzo często rozłącza. Właściciele iPhone’a i iPada zaczęli zgłaszać ten problem po wydaniu iOS 13.1.2, ale do tej pory Apple problemu nie naprawiło. Na szczęcie już wkrótce się to zmieni, ponieważ błąd został znaleziony.

Apple znalazło błąd Hotspotu osobistego w iOS 13 i obiecało szybką naprawę polecane, ciekawostki iOS 13, błąd hotspot, Apple  Serwis MacRumors otrzymał wewnętrzny dokument dla pracowników autoryzowanych centrów serwisowych Apple, w którym firma pisze o tym, że znalazła błąd Hostspot osobistego w iOS 13 i iPadOS 13. hotspot 1

W tej chwili jako rozwiązanie tymczasowe firma sugeruje wyłączenie trybu hotspost, a następnie włączenie go ponownie.

Błąd najprawdopodobniej zostanie usunięty w finalnej wersji iOS 13.4 i iPadOS 13.4, która wyjdzie już we wtorek 24 marca.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry