iphonese4

Apple zrezygnowało z wypuszczenia iPhone SE 4

Apple nie wypuści iPhone SE 4, poinformował znany analityk Ming-Chi Kuo w sieci społecznościowej Medium. Urządzenie miało trafić na rynek w 2024 roku.

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, Phone SE to smartfon firmy Apple, który został wydany w kwietniu 2020 roku. Jest to tańsza wersja iPhone’a, która jest przeznaczona dla osób poszukujących nowoczesnego telefonu z dobrymi funkcjami, ale nie chcących wydawać dużych sum na flagowy model.

iPhone SE ma 4,7-calowy wyświetlacz Retina HD, co oznacza, że jest mniejszy od większości nowszych modeli iPhone’ów. Ma on także bardzo dobrej jakości aparat, który pozwala na robienie świetnych zdjęć i wideo. iPhone SE posiada również Touch ID, co oznacza, że można odblokować telefon za pomocą odcisku palca. Jest on dostępny w trzech pojemnościach pamięci: 64 GB, 128 GB i 256 GB. W porównaniu do innych modeli iPhone’ów, iPhone SE jest tańszy, co czyni go atrakcyjną opcją dla osób poszukujących nowoczesnego telefonu w przystępnej cenie.

Apple zrezygnowało z wypuszczenia iPhone SE 4 ciekawostki iphone se 4th gen, iphone se 4 release date, iphone se 4 price, iphone se 4 leaks, iphone se 4 generation, iphone se 4 cale, iphone se 4 2023, iphone se 4 2022, iPhone SE +  Apple nie wypuści iPhone SE 4, poinformował znany analityk Ming-Chi Kuo w sieci społecznościowej Medium. Urządzenie miało trafić na rynek w 2024 roku. iPhoneSE

Ming-Chi Kuo powiedział, że Apple poinformowało swoich partnerów, że produkcja iPhone SE 4 zostaje anulowana. Jednocześnie nie podała informacji, czy planuje wypuścić ten model w przyszłości.

Analityk jako jeden z powodów takiej decyzji podaje słabą sprzedaż zarówno iPhone’a SE, jak i podstawowego iPhone 14. Ponadto Apple mogło zrobić sobie przerwę z powodu niestabilnej sytuacji gospodarczej.

Ekspert dodał, że firma chce zrezygnować z modemów 5G Qualcomma i zaimplementować własne rozwiązania i zamierza je przetestować konkretnie na iPhonie SE 4. Ponieważ premiera smartfona została anulowana, dla flagowych iPhone’ów najbliższe dwa lata , Apple nadal będzie używać modemów Qualcomm.

A co Ty o tym sądzisz? Uważasz, że Apple nie wypuści już taniej wersji iPhone? Daj nam koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii na ten temat.  Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ciekawymi wpisami na temat iPhone 15 oraz iOS 17. Znajdziecie je oczywiście poniżej.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top