iphone14

Apple zwiększa liczbę dostawców iPhone 14

Apple powiększył listę swoich dostawców do produkcji iPhone 14. Informacja ta pojawiła się na Twitterze znanego analityka Ming-Chi Kuo.

W związku z kryzysem części i trudnościami w produkcji, Apple zdecydowało się na współpracę z wieloma dostawcami, aby wyprodukować iPhone 14 i uniknąć problemów z dostępnością, gdy nowe modele pojawią się na rynku jesienią.

Według analityka Ming-Chi Kuo, komponenty SG Micro przeszły certyfikację jakości dla high-endowych modeli iPhone 14. W rezultacie chińska firma IC dołącza do listy dostawców Apple, którzy dostarczą komponenty do iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

Apple zwiększa liczbę dostawców iPhone 14 ciekawostki iPhone 14 Pro, iPhone 14  Apple powiększył listę swoich dostawców do produkcji iPhone 14. Informacja ta pojawiła się na Twitterze znanego analityka Ming-Chi Kuo. iPhone14Pro

Kuo zauważa, że po raz pierwszy SG Micro będzie dostarczać komponenty do high-endowych produktów Apple, co pomoże chińskiej firmie zwiększyć przychody, a także pozytywnie wpłynie na wysyłki iPhone’a 14.

Analityk twierdzi również, że umowa z SG Micro oznacza, że możliwości techniczne jej układów osiągnęły poziom 1, który jest wymagany dla komponentów stosowanych w droższych, wysokiej klasy urządzeniach elektronicznych. Na początku tego roku Apple nawiązało również współpracę z nowymi dostawcami komponentów aparatu dla iPhone’a 14 Pro.

Analityk potwierdził następnie, że problemy z dostawami będą miały ograniczony wpływ na wysyłkę iPhone’a 14. Wynika to z faktu, że Apple zamawia miliony komponentów na wiele miesięcy przed oficjalną premierą nowych urządzeń, dzięki czemu ma czas na wyprodukowanie dużej ilości sztuk. Krótko mówiąc, mogą pojawić się pewne problemy, ale nie na tyle poważne, by znacznie ograniczyć spodziewaną dostępność iPhone’a 14.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top