Apple zwiększa produkcję słuchawek AirPods polecane, ciekawostki produkcja airpods, Produkcja, Apple, AirPods  Nie miałem jeszcze okazji testować słuchawek AirPods, ale może po wykonaniu recenzji Xiaomi Mi 5s postaram się o egzemplarz do testów i sprawdzę, jak radzą sobie po połączeniu z Androidem. AirPods

Apple zwiększa produkcję słuchawek AirPods

Nie miałem jeszcze okazji testować słuchawek AirPods, ale może po wykonaniu recenzji Xiaomi Mi 5s postaram się o egzemplarz do testów i sprawdzę, jak radzą sobie po połączeniu z Androidem.

Nie zmienia to jednak faktu, że co raz więcej konsumentów jest nimi zainteresowanych.

Apple zwiększa produkcję słuchawek AirPods polecane, ciekawostki produkcja airpods, Produkcja, Apple, AirPods  Nie miałem jeszcze okazji testować słuchawek AirPods, ale może po wykonaniu recenzji Xiaomi Mi 5s postaram się o egzemplarz do testów i sprawdzę, jak radzą sobie po połączeniu z Androidem. Airpods

W rezultacie oznacza to, że Inventec (podwykonawca) będzie musiał zwiększyć liczbę produkowanych egzemplarzy. Na ten moment Inventec nie zabrało głosu w tej sprawie, a Tim Cook chwali się, że słuchawki okazały się niebywałym sukcesem. W końcu zdecydowano wydać je wcześniej, a ich budowa nie należy do najlepszych.

The report noted that Inventec has recently started expanding capacity at its Shanghai plants in order to satisfy increasing demand for the earphones and the plants are currently working overtime to deliver orders ?

Szkoda, że Cook nie podał informacji ile par słuchawek sprzedano do tej pory, wydaje mi się, że i tak się nie dowiemy, ponieważ Apple może je umieścić w kategorii Inne podczas sprawozdania finansowego, a wtedy pozostanie nam tylko wróżyć z fusów w kwestii sprzedanych egzemplarzy.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry