Apple zwiększy rozmiar cewki indukcyjnej w iPhone 12s ciekawostki odwrotne ładowanie, iPhone 12s Pro, iPhone 12s  Na pewno dobrze wszystkim znany informator Max Weinbach podzielił się nową informacją mówiącą o tym, że Apple planuje zainstalować większą bezprzewodową cewkę ładującą w przyszłych smartfonach z serii iPhone 12s, aby umożliwić odwrotne ładowanie. iPhone12sPro 1

Apple zwiększy rozmiar cewki indukcyjnej w iPhone 12s

Na pewno dobrze wszystkim znany informator Max Weinbach podzielił się nową informacją mówiącą o tym, że Apple planuje zainstalować większą bezprzewodową cewkę ładującą w przyszłych smartfonach z serii iPhone 12s, aby umożliwić odwrotne ładowanie.

Większa cewka ładowania bezprzewodowego w iPhone 12s zwiększy powierzchnię technologii. Dodatkowo Weinbach twierdzi, że nowe smartfony otrzymają mocniejsze magnesy MagSafe.

Odwrotne ładowanie w iPhone 12s

Apple zwiększy rozmiar cewki indukcyjnej w iPhone 12s ciekawostki odwrotne ładowanie, iPhone 12s Pro, iPhone 12s  Na pewno dobrze wszystkim znany informator Max Weinbach podzielił się nową informacją mówiącą o tym, że Apple planuje zainstalować większą bezprzewodową cewkę ładującą w przyszłych smartfonach z serii iPhone 12s, aby umożliwić odwrotne ładowanie. ladowanie

Jedną z ciekawych innowacji związanych ze zwiększonym rozmiarem cewki jest odwracalna bezprzewodowa ładowarka do ładowania AirPods.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe iPhone?y we wrześniu 2021 roku.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry