Apple zwiększyło baterię w nowym iPhone SE ciekawostki pojemnosc baterii iPhone SE 3, pojemność baterii iPhone SE, iPhone SE 2022, iphone se, bateria w iPhone SE 2022  Apple powiedziało dziennikarzom, że iPhone SE 3. generacji ma zwiększoną baterię. Jednocześnie nie zmieniły się gabaryty urządzenia. iPhoneSE3 4 1300x700

Apple zwiększyło baterię w nowym iPhone SE

Apple powiedziało dziennikarzom, że iPhone SE 3. generacji ma zwiększoną baterię. Jednocześnie nie zmieniły się gabaryty urządzenia.

Firma nie ujawniła pojemności baterii. Aby się o tym przekonać, trzeba będzie poczekać na pierwszą analizę smartfona.

Apple zwiększyło baterię w nowym iPhone SE ciekawostki pojemnosc baterii iPhone SE 3, pojemność baterii iPhone SE, iPhone SE 2022, iphone se, bateria w iPhone SE 2022  Apple powiedziało dziennikarzom, że iPhone SE 3. generacji ma zwiększoną baterię. Jednocześnie nie zmieniły się gabaryty urządzenia. iPhonese3 1 1

W połączeniu z procesorem A15 Bionic, czas pracy na baterii nowego SE znacząco się poprawił i teraz urządzenie jest wstanie wytrzymać do 15 godzin odtwarzania wideo, w porównaniu do 13 godzin w przypadku SE drugiej generacji.

Jest to świetna wiadomość dla wszystkich osób planujących zakup najnowszego iPhone’a. Dla przypomnienia dodamy, że cena iPhone SE 2022 w Polsce zaczyna się od 2299 zł. Wszystkie modele z tej serii będą dostępne w przedsprzedaży od 11 marca, a na półki sklepowe smartfon trafi w piątek 18 marca 2022 roku.

Więcej na temat SE 3 możecie przeczytać poniżej.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top