aquara 1

Aqara wprowadza nowy kontroler Aqara Cube T1 Pro z obsługą HomeKit

Aqara wprowadziła do sprzedaży nowy model Aqara Cube T1 Pro z obsługą HomeKit i Amazon Alexa. Kontroler jest podobny do oryginalnego modelu, ale są pewne różnice.

Nowością jest również tryb scen, który po aktywacji rozpoznaje również różne strony. Dzięki temu sterowanie scenami jest znacznie łatwiejsze – wystarczy użyć każdej strony do sterowania różnymi urządzeniami. Wskaźniki na bokach pomagają odróżnić jeden od drugiego. Nowy tryb będzie wspierał HomeKit, Alexę i Matter poprzez hub Aqara. Dzięki tym wszystkim ulepszeniom, Aqara Cube T1 Pro pozwala na bardziej intuicyjne sterowanie środowiskiem HomeKit.

Aqara wprowadza nowy kontroler Aqara Cube T1 Pro z obsługą HomeKit ciekawostki Aqara Cube T1 Pro  Aqara wprowadziła do sprzedaży nowy model Aqara Cube T1 Pro z obsługą HomeKit i Amazon Alexa. Kontroler jest podobny do oryginalnego modelu, ale są pewne różnice. aq1

Na przykład można aktywować scenę poranną, obracając kostkę na stronę 1, a rozpocząć scenę kina domowego, obracając ją na stronę 2. Aqara Cube bazuje na protokole Zigbee 3.0, który zapewnia szybszą reakcję i większą niezawodność niż poprzednie wersje Zigbee. Cube może być używany do dwóch lat na jednej baterii. Oferuje bezprzewodowe aktualizacje, dzięki czemu nowe funkcje i poprawki mogą zostać dodane do urządzenia.

Nowa kostra Aqara Cube T1 Pro jest dostępna na stronie internetowej firmy Aqara.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top