Asystent głosowy Google nauczył się odczytywać wiadomości z aplikacji WhatsApp i Telegram ciekawostki Telegram, Android  Google Assistant od dawna jest w stanie odczytywać głosowo przychodzące wiadomości SMS. Jak się okazuje od teraz asystent działa także z innymi aplikacjami. Google

Asystent głosowy Google nauczył się odczytywać wiadomości z aplikacji WhatsApp i Telegram

Google Assistant od dawna jest w stanie odczytywać głosowo przychodzące wiadomości SMS. Jak się okazuje od teraz asystent działa także z innymi aplikacjami.

Od teraz możliwe jest odczytanie wiadomości z komunikatorów innych firm, takich jak WhatsApp, Slack czy Telegram.

Asystent głosowy Google nauczył się odczytywać wiadomości z aplikacji WhatsApp i Telegram ciekawostki Telegram, Android  Google Assistant od dawna jest w stanie odczytywać głosowo przychodzące wiadomości SMS. Jak się okazuje od teraz asystent działa także z innymi aplikacjami. Whatsapp

Użytkownicy mogą już teraz dyktować odpowiedzi do Google Assistant. Funkcja ta na pewno przyda się wszystkim kierowcom lub osobom niepełnosprawnym. Jednak jest małe ale.. Niestety na ten moment dostęp do usługi jest ograniczony, bowiem usługa działa tylko w jezyku angielskim i nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników systemu operacyjnego Android.

Apple ogłosiło podobną opcję odczytu wiadomości przychodzących w iOS 13, ale funkcja działa tylko ze słuchawkami AirPods drugiej generacji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry