AT-G100

AT-G100 – kamera sportowa za niecałą ?stówę?

Dawno nie było wpisu z ciekawą promocją. Dlatego szybko nadrabiamy zaległości i dziś chcemy polecić Wam kamerę sportową za niecałe 100 zł.

Jeśli szukacie kamery, którą będziecie mogli zabrać ze sobą na rower, motor, czy nawet na narty w celu uwiecznienia swoich wyczynów, to powinniście przyjrzeć się z bliska AT-G100.

AT-G100 - kamera sportowa za niecałą ?stówę? ciekawostki tania kamera sportowa, kamera sportowa, AT-G100  Dawno nie było wpisu z ciekawą promocją. Dlatego szybko nadrabiamy zaległości i dziś chcemy polecić Wam kamerę sportową za niecałe 100 zł. camera 1

Jest to niewielkie urządzenie, które rejestruje wideo w jakości 1080P. Kamera nie różni się wizualnie od innych tego typu urządzeń. Jest wyposażona w specjalną wodoodporną obudowę, która umożliwia nagrywanie także pod wodą.

AT-G100 - kamera sportowa za niecałą ?stówę? ciekawostki tania kamera sportowa, kamera sportowa, AT-G100  Dawno nie było wpisu z ciekawą promocją. Dlatego szybko nadrabiamy zaległości i dziś chcemy polecić Wam kamerę sportową za niecałe 100 zł. camera 2

Normalna cena kamery to 50 dolarów, ale dziś korzystając z naszej promocji możecie kupić ją o połowę taniej, czyli za nieco ponad 25 dolarów.

Więcej na temat tego urządzenia znajdziecie na stronie sklepu w tym miejscu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top