iPhone 13 Pro

Atrapy iPhone 13 / 13 Pro pokazane w nowym filmie

Wiele atrap iPhone 13 pojawiło się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pierwsze zostały ujawnione przez Sonny’ego Dicksona, który dał nam pierwsze spojrzenie na większy moduł kamery.

Teraz MacRumors opublikował wideo przedstawiające atrapy urządzeń iPhone 13 w całej okazałości.

Mimo że do prezentacji iPhone?a 13 pozostały jeszcze około dwa miesiące, wiele plików CAD i renderów już wyciekło. Serwis MacRumors była w stanie zapoznać się z niektórymi atrapami iPhone’a 13.

Jak widzicie poniżej film prezentuje to, co było znane już od kilku tygodni. Większy moduł aparatu w iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max oraz konfiguracja kamery po przekątnej w iPhone 13 i 13 mini. Plotki sugerują, że cała seria iPhone’a 13 może być wyposażona w większy główny czujnik aparatu, dlatego Apple może zdecydować się na konfigurację aparatu po przekątnej.

Wersje Pro mają też być wyposażone w lepszy ultraszerokokątny aparat z autofokusem. Chociaż MacRumors nie był w stanie potwierdzić pojawienie się wyświetlacza 120 Hz, ponieważ jest to atrapa, byli w stanie potwierdzić mniejszy chip Face ID w nowym iPhonie. Atrapy iPhone’a 13 mają mikrofon na górnej ramce telefonu.

Atrapy iPhone 13 / 13 Pro pokazane w nowym filmie polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Wiele atrap iPhone 13 pojawiło się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pierwsze zostały ujawnione przez Sonny'ego Dicksona, który dał nam pierwsze spojrzenie na większy moduł kamery. iphone 12 pro iphone 13 pro

Film pokazuje również, że iPhone 13 może być wyposażony w nieco ?przemieszczoną? tacę SIM i klawisze głośności. Co więcej przycisk aparatu w iPhone 13 Pro i iPhone 13 ma inny rozmiar. Oznacza to, że obudowy z  dwunastki  nie będą pasować do iPhone’a 13 .

Atrapy iPhone 13 / 13 Pro pokazane w nowym filmie polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Wiele atrap iPhone 13 pojawiło się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pierwsze zostały ujawnione przez Sonny'ego Dicksona, który dał nam pierwsze spojrzenie na większy moduł kamery. iphone 13 atrapa

Poza tymi kosmetycznymi zmianami oczekuje się, że iPhone 13 będzie wyposażony w chip A15 Bionic z szybszym modemem 5G. Mówi się, że Apple wprowadzi mocniejsze baterie do serii iPhone 2021, aby wytrzymać wyższe wymagania dotyczące baterii nowego panelu wyświetlacza 120 Hz i nowego modemu 5G.

Prezentacja nowych smartfonów Apple ma odbyć się we wrześniu.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top