OneTech13.07.2021
Atrapy iPhone 13 / 13 Pro pokazane w nowym filmie

Wiele atrap iPhone 13 pojawiło się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pierwsze zostały ujawnione przez Sonny’ego Dicksona, który dał nam pierwsze spojrzenie na większy moduł kamery.

Teraz MacRumors opublikował wideo przedstawiające atrapy urządzeń iPhone 13 w całej okazałości.

Mimo że do prezentacji iPhone’a 13 pozostały jeszcze około dwa miesiące, wiele plików CAD i renderów już wyciekło. Serwis MacRumors była w stanie zapoznać się z niektórymi atrapami iPhone’a 13.

Jak widzicie poniżej film prezentuje to, co było znane już od kilku tygodni. Większy moduł aparatu w iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max oraz konfiguracja kamery po przekątnej w iPhone 13 i 13 mini. Plotki sugerują, że cała seria iPhone’a 13 może być wyposażona w większy główny czujnik aparatu, dlatego Apple może zdecydować się na konfigurację aparatu po przekątnej.

Wersje Pro mają też być wyposażone w lepszy ultraszerokokątny aparat z autofokusem. Chociaż MacRumors nie był w stanie potwierdzić pojawienie się wyświetlacza 120 Hz, ponieważ jest to atrapa, byli w stanie potwierdzić mniejszy chip Face ID w nowym iPhonie. Atrapy iPhone’a 13 mają mikrofon na górnej ramce telefonu.

Film pokazuje również, że iPhone 13 może być wyposażony w nieco „przemieszczoną” tacę SIM i klawisze głośności. Co więcej przycisk aparatu w iPhone 13 Pro i iPhone 13 ma inny rozmiar. Oznacza to, że obudowy z  dwunastki  nie będą pasować do iPhone’a 13 .

Poza tymi kosmetycznymi zmianami oczekuje się, że iPhone 13 będzie wyposażony w chip A15 Bionic z szybszym modemem 5G. Mówi się, że Apple wprowadzi mocniejsze baterie do serii iPhone 2021, aby wytrzymać wyższe wymagania dotyczące baterii nowego panelu wyświetlacza 120 Hz i nowego modemu 5G.

Prezentacja nowych smartfonów Apple ma odbyć się we wrześniu.

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl