Audio Trimmer - nowa aplikacja umożliwiająca przycinanie dowolnego pliku audio na iPhone lub iPad ciekawostki przycinanie dzwieku na iphone, audio timmer  Deweloper Fadel stworzył nową aplikację o nazwie Audio Trimmer, która pozwala na przycinanie dowolnych plików audio na iPhone i iPadze. audio 1300x700

Audio Trimmer – nowa aplikacja umożliwiająca przycinanie dowolnego pliku audio na iPhone lub iPad

Deweloper Fadel stworzył nową aplikację o nazwie Audio Trimmer, która pozwala na przycinanie dowolnych plików audio na iPhone i iPadze.

Choć brzmi to dość absurdalnie, Apple nie oferuje żadnej takiej funkcji – z wyjątkiem aplikacji Dyktafon, która pozwala jedynie na edycję dźwięków nagranych za jej pomocą. Korzystanie z aplikacji jest niezwykle proste.

Jak tylko ją otworzysz, Audio Trimmer zapyta Cię, który plik audio chcesz edytować. Użytkownicy mogą wybrać plik przechowywany na urządzeniu, w usłudze iCloud Drive lub innej kompatybilnej usłudze chmurowej.

Audio Trimmer - nowa aplikacja umożliwiająca przycinanie dowolnego pliku audio na iPhone lub iPad ciekawostki przycinanie dzwieku na iphone, audio timmer  Deweloper Fadel stworzył nową aplikację o nazwie Audio Trimmer, która pozwala na przycinanie dowolnych plików audio na iPhone i iPadze. timmer

Dotknij pliku, aby go edytować. Interfejs edycji jest bardzo podobny do aplikacji Dyktafon. Można użyć gestu powiększenia, aby dokonać bardziej precyzyjnego wyboru. Aplikacja pozwala użytkownikowi na podgląd całego dźwięku lub tylko części, którą chcesz przyciąć. Gdy skończysz, jedno dotknięcie przycisku Kadruj spowoduje zapisanie nowego pliku na podstawie Twojego wyboru.

Dla tych, którzy chcą wypróbować aplikację, Audio Trimmer jest teraz dostępny za darmo w App Store. Jednak, jak zapewnia deweloper aplikacja za kilka tygodni stanie się płatna.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top