applewatch

Australijska drużyna pływacka używa Apple Watch i iPad

Apple ostatnio mocno postawiło na sport w swoich produktach. Nie tylko Apple Watch, ale także iPad może okazać się ciekawym narzędziem dla sportowców.

Jak się okazuje Australijska narodowa drużyna pływacka korzysta z urządzeń Apple podczas treningów. Sportowcy jak i trenerzy wykorzystują zarówno Apple Watch, jak i iPad do monitorowania wyników sportowych. Wszystko to oczywiście przy użyciu nieszablonowych aplikacji stworzonych specjalnie dla reprezentacji Australii.

Australijska drużyna pływacka używa Apple Watch i iPad ciekawostki iPad, Apple Watch  Apple ostatnio mocno postawiło na sport w swoich produktach. Nie tylko Apple Watch, ale także iPad może okazać się ciekawym narzędziem dla sportowców. Applew

Dane są obecnie kluczowym elementem określającym efektywność treningu sportowego, a decyzja o przyjęciu produktów Apple dała ogromną motywację nie tylko sportowcom, ale także samym trenerom, którzy obecnie traktują iPada jako narzędzie do przetwarzania danych. Dzięki tym narzędziom trenerzy mogą następnie opracować plan treningowy, aby zmaksymalizować wydajność swoich sportowców.

A czy Wy często korzystacie z Apple Watch i iPada do śledzenia swojej aktywności fizycznej?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top