Australijska policja używa CarPlay ciekawostki CarPlay w policji, CarPlay, australijska policja  Motorola Solutions i policja Australii Zachodniej stworzyły aplikację dla organów ścigania, która wykorzystuje wyświetlacz samochodowy i platformę CarPlay firmy Apple. policja 1300x700

Australijska policja używa CarPlay

Motorola Solutions i policja Australii Zachodniej stworzyły aplikację dla organów ścigania, która wykorzystuje wyświetlacz samochodowy i platformę CarPlay firmy Apple.

CarPlay jest wykorzystywany do pomocy policjantom w wykonywaniu ich pracy. Platforma OneForce Core jest oparta na PSCore firmy Motorola Solutions, aplikacji do zarządzania zadaniami dla podstawowych usług, takich jak te świadczone przez policję. Integracja CarPlay z systemem OneForce Core ogranicza konieczność patrzenia przez funkcjonariusza na iPhone’a lub iPada podczas przebywania w pojeździe.

Australijska policja używa CarPlay ciekawostki CarPlay w policji, CarPlay, australijska policja  Motorola Solutions i policja Australii Zachodniej stworzyły aplikację dla organów ścigania, która wykorzystuje wyświetlacz samochodowy i platformę CarPlay firmy Apple. carplay 1

Ponadto aplikacja wyświetla istotne informacje, których funkcjonariusz może potrzebować podczas jazdy, bezpośrednio na zintegrowanym wyświetlaczu samochodu, np. lokalizacje wypadków. Korzystając z CarPlay, aplikacja dostarcza policjantowi w samochodzie wystarczającą ilość szczegółów, bez przeciążania go innymi rozpraszającymi informacjami i bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu.

Siedząc za kierownicą, funkcjonariusze nadal mogą komunikować się z aplikacją za pośrednictwem CarPlay, dotykając ekranu lub używając poleceń głosowych za pośrednictwem Siri.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry