Auxo 3 kompatybilny z iOS 9.3.3 cydia-i-jailbreak Update, jailbreak, Cydia, Auxo 3, Apple  Fani popularnego rozszerzenia Auxo 3 mają dziś swoje święto, rano uruchomiłem Cydię i okazało się, że wtyczka została zaktualizowana. Auxo2 1300x700

Auxo 3 kompatybilny z iOS 9.3.3

Fani popularnego rozszerzenia Auxo 3 mają dziś swoje święto, rano uruchomiłem Cydię i okazało się, że wtyczka została zaktualizowana.

W praktyce oznacza to, że użytkownicy urządzeń mobilnych z iOS 9.3.3 mogą korzystać z tego rozszerzenia.

Auxo 3 kompatybilny z iOS 9.3.3 cydia-i-jailbreak Update, jailbreak, Cydia, Auxo 3, Apple  Fani popularnego rozszerzenia Auxo 3 mają dziś swoje święto, rano uruchomiłem Cydię i okazało się, że wtyczka została zaktualizowana. Auxo

Pierwsza wersja pojawiła się w 2014 roku, a rok później zaktualizowano ją, aby działała z iOS 9.0.x, a dziś pojawiła się kolejna. Od teraz Auxo 3 wspiera iOS 9.2 – 9.3.3, co pokazuje, że autorzy nie śpią i szybko aktualizują swoje oprogramowanie w przeciwieństwie do większości.

Za Auxo 3 trzeba zapłacić 2,99$, ale wtyczka jest świetna i warto poświęcić niecałe 3$, nawet jeżeli nie zamierzacie z niej korzystać. Zawsze warto wesprzeć ciężką pracę autorów, ponieważ poświęcają swój wolny czas, aby użytkownicy mogli korzystać z wtyczki. Pobierzecie ją z domyślnego repozytorium ? BigBoss.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top