Awaria App Store. Z wirtualnego sklepu Apple zniknęła większość najpopularniejszych aplikacji ciekawostki problem z app store, nie działa itunes store, nie działa app store, awaria, Apple  Jeśli nie możecie wyszukać i zainstalować swojej ulubionej aplikacji, która jeszcze wczoraj była dostępna w App Store to nie jesteście sami. iTunes2 1300x700

Awaria App Store. Z wirtualnego sklepu Apple zniknęła większość najpopularniejszych aplikacji

Jeśli nie możecie wyszukać i zainstalować swojej ulubionej aplikacji, która jeszcze wczoraj była dostępna w App Store to nie jesteście sami.

Wirtualny sklep Apple od kilku godzin nie działa tak jak powinien. Jak widać na poniższej grafice w chwili obecnej trwają prace, które mają ten poważny problem rozwiązać.

Na dany moment większość najpopularniejszych aplikacji nie jest dostępna do pobrania. Z App Store zniknęły takie apki jak: Facebook, Instagram, Messeger, Skype, YouTube i inne.

Awaria App Store. Z wirtualnego sklepu Apple zniknęła większość najpopularniejszych aplikacji ciekawostki problem z app store, nie działa itunes store, nie działa app store, awaria, Apple  Jeśli nie możecie wyszukać i zainstalować swojej ulubionej aplikacji, która jeszcze wczoraj była dostępna w App Store to nie jesteście sami. Zrzut ekranu 2016 05 05 o 16.10.56

Zatem jeśli macie problem z wyszukaniem, czy instalacją aplikacji to nie jesteście sami. Jak rozwiązać ten problem? Trzeba cierpliwie czekać. Gdy tylko problem zostanie rozwiązany od razu Was o tym poinformujemy.

-Aktualizacja-

Awaria została naprawiona.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry