Banish

Banish – apka blokujące denerwujące okienka „Otwórz w aplikacji” w Safari

Ile razy zdarzyło Ci się otworzyć stronę internetową za pomocą Safari na swoim iPhonie i zobaczyć irytujące wyskakujące okienko zachęcające do obejrzenia treści w aplikacji zamiast na stronie internetowej?

Powszechną praktyką stron internetowych z aplikacjami na iOS jest naciskanie na użytkowników, aby otworzyli (jeśli już zainstalowali aplikację) lub pobrali swoją aplikację z App Store, aby wyświetlić zawartość, którą próbują wyświetlić. Może to być bardzo denerwujące dla użytkowników, ponieważ te wyskakujące okna są zwykle dość natrętne.

Na szczęście istnieje nowy sposób na zablokowanie tych wyskakujących okienek w Safari na iPhonie i iPadzie. Deweloper Alex Zamoshchin stworzył nowe rozszerzenie Safari o nazwie “Banish“, które może działać na iOS i iPadOS i jest przeznaczone specjalnie do eliminowania tych wyskakujących okienek. Aplikacja pomaga wyeliminować większość tych wyskakujących okienek w webowych wersjach aplikacji. Niestety, nie usuwa podobnych banerów, które wyświetlają się na górze Safari, doradzając otwarcie bieżącej strony w aplikacji.

Banish - apka blokujące denerwujące okienka „Otwórz w aplikacji” w Safari ciekawostki safari, jak zablokowac otworz w safari, Banish na iphone, Banish na ipad, Banish download, Banish  Ile razy zdarzyło Ci się otworzyć stronę internetową za pomocą Safari na swoim iPhonie i zobaczyć irytujące wyskakujące okienko zachęcające do obejrzenia treści w aplikacji zamiast na stronie internetowej? banish safari app pop ups

Baner na górze Safari jest zintegrowany z Safari i WebKit, więc aby się go pozbyć, będziesz musiał odinstalować odpowiednią aplikację ze swojego urządzenia. Z kolei Banish eliminuje pop-upy zaimplementowane w samych witrynach.

Aby skorzystać z Banish, trzeba będzie pobrać ją z App Store.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top