Bardzo ciekawa koncepcja systemu watchOS 9 ciekawostki watchOS 9 kiedy, watchOS 9, jaki bedzie watchOS 9, co nowego w watchOS 9  watchOS 8 był średnią, a żeby nie powiedzieć słabą aktualizacją systemu Apple Watch. Jaki będzie watchOS 9? Nowa koncepcja próbuje odpowiedzieć nam na to pytanie. watchos9 3 1300x700

Bardzo ciekawa koncepcja systemu watchOS 9

watchOS 8 był średnią, a żeby nie powiedzieć słabą aktualizacją systemu Apple Watch. Jaki będzie watchOS 9? Nowa koncepcja próbuje odpowiedzieć nam na to pytanie.

Czerwiec coraz bliżej, a w związku z tym w sieci zaczynają pojawiać pytania na temat nowych systemów firmy Apple. Nowe wideo, którego autorem jest Andrea Copellino pokazuje nam jak mogłby wyglądać nowy watchOS. Wizja przedstawia nam kilka bardzo ciekawych rozwiązań. Wideo w rzeczywistości redefiniuje i ulepsza niektóre z wątpliwych rozwiązań Apple.

Wśród różnych ciekawych pomysłów są:

  • Nowy, ładny widok aplikacji łączący widok siatki i listy.
  • Foldery, aby zebrać więcej aplikacji i przynieść więcej porządku.
  • Ładnie przeprojektowane centrum sterowania.
  • Ciekawe tarcze.

Zachęcamy do obejrzenia filmu.

A Wy co co chcielibyście zobaczyć w watchOS 9?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry