OneTech26.08.2019
Bardzo mała, ale o potężnej mocy. Poznajcie ładowarkę Innergie 60C USB-C

Polecaliśmy Wam już wiele ładowarek. Dziś mamy kolejną. Potężną, ale bardzo małą. Taką, która bez problemu zmieści się w kieszeni Waszych spodni. Poznajcie Innergie 60C USB-C.

Najnowszy produkt Innergie został zaprojektowany z myślą o osobach często podróżujących. Jak widać na poniższym obrazku ładowarka jest naprawdę malutka.

Wielkość to nie jedyna zaleta Innergie. Ładowarka automatycznie wykrywa różne napięcia (5 V/9 V/12 V/15 V/20 V) zdolne do szybkiego ładowania praktycznie wszystkich urządzeń mobilnych. Za pomocą ładowarki można zatem bez problemu naładować MacBooka, czy iPhone’a lub iPada.

Innergie 60C USB-C wykorzystuje najnowszą technologię – USB PD, więc jest w stanie naładować iPhone’a od 0 do 50% w ciągu 30 minut, czyli do 2,3 razy szybciej niż oryginalna ładowarka.

Fajną rzeczą jest również fakt, że Innergie zawiera w zestawie kabel USB-C – USB-C o długości 1,5 m, więc nie jest konieczne wydawanie dodatkowych pieniędzy. Oprócz kabla w zestawie dostępne są specjalne trzy końcówki za pomocą których będziecie mogli ładować swoje iUrządzenia na całym świecie.

Tak prawdę mówiąc, to mając przy sobie Innergie 60C USB-C będziecie mogli ładować swoje iGadżety w ponad 150 krajach na całym świecie.

Specyfikacja:

  • Wejście AC: 100-240 V AC / 1,6 A 50-60 Hz
  • Moc wyjściowa: 60 W
  • Wyjście USB-C:5V DC/3A, 9V DC/3A, 12V DC/3A, 15V DC/3A, 20V DC/3A
  • Wymiary: 30,4 x 30,4 x 60 mm
  • Waga: 85 gramów
  • W zestawie: Ładowarka, Kabel USB-C 1,5 m, trzy adaptery UE, USA, UE i UK

Poniżej zamieszczam dodatkowo dwa filmiki na których możecie zobaczyć ładowarkę “na żywo”.


Więcej na temat produktu dowiecie się na stronie sklepu thinkstore.pl. Na koniec Warto dodać, że urządzenie jest aktualnie dostępne w promocji! Także to idealny moment na zakup tej naprawdę świetnej ładowarki.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl