Baseus Rib Wireless Charger

Baseus Rib Wireless Charger – bezprzewodowa, szybka ładowarka z której można korzystać w dwojaki sposób

Jeśli szukacie szybkiej, indukcyjnej ładowarki z której będziecie mogli korzystać zarówno w pozycji stojącej jak i leżącej to powinniście przyjrzeć się z bliska Baseus Rib Wireless Charger.

Jak wspomniałem na wstępie z Baseus Rib Wireless Charger można korzystać z dwojaki sposób. Zarówno w pionie jak i na leżąco. Jest to możliwe dzięki temu, że kabel mieszczący się z tyłu ładowarki można ułożyć w dwóch pozycjach.

Baseus Rib Wireless Charger - bezprzewodowa, szybka ładowarka z której można korzystać w dwojaki sposób polecane, ciekawostki ładowarka, bezprzewodowa ładowarka, Baseus Rib Wireless Charger, Baseus  Jeśli szukacie szybkiej, indukcyjnej ładowarki z której będziecie mogli korzystać zarówno w pozycji stojącej jak i leżącej to powinniście  przyjrzeć się z bliska Baseus Rib Wireless Charger. lad2

Urządzenie wykonane jest z aluminium co czyni je bardzo eleganckim. Podstawa jak i powierzchnia pokryta jest specjalnym materiałem antypoślizgowym, więc stojak stoi pewnie w miejscu. Bardzo ciekawa jest także cena tego urządzenia. Koszt ładowarki to zaledwie 99 zł, więc jak na ładowarkę o mocy 15W to całkiem nie dużo. Prawda?

Baseus Rib Wireless Charger - bezprzewodowa, szybka ładowarka z której można korzystać w dwojaki sposób polecane, ciekawostki ładowarka, bezprzewodowa ładowarka, Baseus Rib Wireless Charger, Baseus  Jeśli szukacie szybkiej, indukcyjnej ładowarki z której będziecie mogli korzystać zarówno w pozycji stojącej jak i leżącej to powinniście  przyjrzeć się z bliska Baseus Rib Wireless Charger. lad3

Najważniejsze cechy produktu:

  • Bezprzewodowa ładowarka o mocy do: 15W
  • Napięcie wejściowe: DC 5V=2A, 9V=2A, 12=2A (Max)
  • Potrójny tryb ułożenia
  • Wymiary: 132x90x9.4mm

Ładowarka jest w stanie naładować wszystkie urządzenia posiadające opcję bezprzewodowego ładowania. W przypadku iPhone są to modele od iPhone 8 wzwyż.

Więcej na temat produktu dowiecie się na klikając w tym miejscu.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top