Bateria nowego iPhone`a SE pojemniejsza od 5S polecane, ciekawostki pojemność baterii iPhone SE, jak pojemna jest bateria w iPhone SE, jak długo działa bateria w iPhone SE, iphone se, czas pracy baterii iPhone SE, bateria w iPhone SE, bateria, Apple  Żywotność baterii to obecnie najważniejsza dla mnie kwestia biorąc pod uwagę zakup nowego urządzenia lub używania obecnego. Bateria.onetech.pl  1300x700

Bateria nowego iPhone`a SE pojemniejsza od 5S

Żywotność baterii to obecnie najważniejsza dla mnie kwestia biorąc pod uwagę zakup nowego urządzenia lub używania obecnego.

Zdążyłem się przyzwyczaić do ładowania baterii na drugi dzień lub tego samego dnia wieczorem, ale należy to zmienić.

Warto nadmienić, że pojemność baterii iPhone’a 6s w porównaniu do Galaxy S7 to jedynie ponad połowa. Zdaje sobie sprawę, że specyfikacja techniczna to nie wszystko, ponieważ nie biorę na poważnie cyferek, nie wspominając o testach wydajności. Pojemność baterii iPhone’a SE nie jest nam znana, aż do dzisiaj.

Od razu można zauważyć, że SE to 6s zamknięty w obudowie 5S, ale baterii nie uzyskał od jednego lub drugiego. ETSupply dzięki rozłożeniu go na części dotarło do tej tajemniczej informacji.

Bateria nowego iPhone`a SE pojemniejsza od 5S polecane, ciekawostki pojemność baterii iPhone SE, jak pojemna jest bateria w iPhone SE, jak długo działa bateria w iPhone SE, iphone se, czas pracy baterii iPhone SE, bateria w iPhone SE, bateria, Apple  Żywotność baterii to obecnie najważniejsza dla mnie kwestia biorąc pod uwagę zakup nowego urządzenia lub używania obecnego. bateria 1

Wygląda na to, że bateria ma pojemności 1624mAh, więc plasuje się między 1560mAh z 5S i 1715mAh z 6s.

Bateria nowego iPhone`a SE pojemniejsza od 5S polecane, ciekawostki pojemność baterii iPhone SE, jak pojemna jest bateria w iPhone SE, jak długo działa bateria w iPhone SE, iphone se, czas pracy baterii iPhone SE, bateria w iPhone SE, bateria, Apple  Żywotność baterii to obecnie najważniejsza dla mnie kwestia biorąc pod uwagę zakup nowego urządzenia lub używania obecnego. Zrzut ekranu 2016 03 31 o 21.17.32

iPhone SE działa dłużej nawet od obecnie sprzedawanego flagowca Apple. Wszystko dzięki kompaktowemu rozmiarowi i wydajniejszym podzespołom w porównaniu do 5S.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry