Beats Fit Pro już w sprzedaży w Polsce ciekawostki ile kosztują Beats Fit Pro, gdzie kupić Beats Fit Pro, cena Beats Fit Pro, Beats Fit Pro cena w polsce  Beats Fit Pro czyli najnowsze bezprzewodowe słuchawki Apple z aktywną redukcją szumów ANC już można kupić Polsce. Gdzie i w jakiej cenie? beats 1300x700

Beats Fit Pro już w sprzedaży w Polsce

Beats Fit Pro czyli najnowsze bezprzewodowe słuchawki Apple z aktywną redukcją szumów ANC już można kupić Polsce. Gdzie i w jakiej cenie?

Słuchawki kosztują 1099 zł i są dostępne w czterech kolorach: czarnym, białym, antracytowy fiolet oraz szałwiowa szarość.

Beats Fit Pro to całkowicie bezprzewodowe słuchawki stworzone z myślą o wygodzie. Są wyposażone w wygodne, dopasowujące się do ucha elastyczne skrzydełka. Tę uniwersalną konstrukcję ze skrzydełkiem testowali różni sportowcy. Dzięki temu masz pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu podczas pracy oraz treningu. Natomiast specjalne otwory zmniejszające ciśnienie w uchu dodatkowo gwarantują cały dzień wygodnego słuchania. Fit Pro są również odporne na pot i wodę zgodnie z IPX4. Wewnątrz zainstalowany jest procesor Apple H1. Słuchawki obsługują aktywną redukcję szumów i dźwięk przestrzenny.

Beats Fit Pro już w sprzedaży w Polsce ciekawostki ile kosztują Beats Fit Pro, gdzie kupić Beats Fit Pro, cena Beats Fit Pro, Beats Fit Pro cena w polsce  Beats Fit Pro czyli najnowsze bezprzewodowe słuchawki Apple z aktywną redukcją szumów ANC już można kupić Polsce. Gdzie i w jakiej cenie? 1@2x

Działają 6 godzin bez ładowania. Korzystając z etui ładującego, czas pracy baterii można zwiększyć o 18 godzin. Jest także wsparcie dla szybkiego ładowania: 5 minut na godzinę pracy.

Słuchawki można już kupić w sklepie Apple Store Online. Aktualnie dostawa zajmie 3-5 dni roboczych.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top