beats1

Beats Fit Pro, nadchodzą nowe kolory

Według najnowszych doniesień, Apple planuje wypuścić słuchawki Beats Fit Pro w nowych kolorach Volt Yellow, Coral Pink i Tidal Blue.

Kolory nie zostały jeszcze ogłoszone przez Apple, ale są już wskazane na kilku stronach internetowych dealerów Apple w Europie.

Beats Fit Pro, nadchodzą nowe kolory ciekawostki Beats Fit Pro  Według najnowszych doniesień, Apple planuje wypuścić słuchawki Beats Fit Pro w nowych kolorach Volt Yellow, Coral Pink i Tidal Blue. beats

Po raz pierwszy wprowadzone na rynek w listopadzie 2021 r., Beats Fit Pro mają elastyczne, bezpieczne skrzydełka, które dopasowują się do ucha. Silikonowe wkładki douszne , dostępne w trzech rozmiarach, umożliwiają indywidualne dopasowanie.

Jeśli chodzi o dźwięk, to przetwornik z podwójną membraną wewnątrz dwukomorowej obudowy pozwala uzyskać wyrazisty dźwięk z separacją stereo. Beats Fit Pro obsługuje dźwięk przestrzenny z dynamicznym wykrywaniem położenia głowy, przy czym żyroskopy i akcelerometry dynamicznie wyczuwają ruchy głowy, aby dostosować dźwięk do ruchu użytkownika. Aktywna redukcja szumów (ANC) jest w pełni adaptacyjna i wykorzystuje kalibrację dźwięku w czasie rzeczywistym, aby stale wykrywać zewnętrzne dźwięki do zablokowania.

Beats Fit Pro są obecnie dostępne w opcjach kolorystycznych Black, White, Amethyst Purple i Sage Grey w cenie 249,95 euro.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top