Krzysiek Borek15.10.2019
Beats Solo Pro z aktywną redukcją szumów dostępne w sprzedaży

Beats po raz pierwszy od przejęcia ich przez Apple zdecydowało się na odświeżenie słuchawek z serii Solo.

Model Solo Pro wyróżnia aktywna redukcja szumów (ANC), której nie mają inne słuchawki producenta z Cupertino.

Wygląd to mix Beats EP z modelem Studio. Na szczęście to nadal słuchawki nauszne i w tej materii nic się nie zmieniło. Jednak to nie wszystko, bo nowe funkcje to między innymi:

  • tryb Transparency pozwalający na nasłuchiwanie otoczenia za pomocą mikrofonów
  • wspomniana wcześniej aktywna redukcja szumów
  • rozłożenie oznaczające uruchomienie słuchawek, a złożenie jest równoznaczne z ich wyłączeniem

Nie zabrakło również układu H1, który najpierw pojawił się w AirPods 2 generacji i Powerbeats Pro. Pozwala to słuchawkom używać komendy głosowej „Hej Siri”. Poza tym Solo Pro współpracują również z współdzieleniem dźwięku, które wprowadzono niedawno do iOS 13.

Beats zapewnia, że bateria ma wystarczyć na 22 godziny odsłuchu, ale to będzie najlepiej sprawdzić używając wcześniej słuchawek. Taki wynik dotyczy używania ANC i Transparency, po wyłączeniu obu funkcji czas odsłuchu ma wynieść 40 godzin.

Ładowanie baterii odbywa się za pomocą kabla Lightning, ponieważ Beats Solo Pro nie mają portu micro USB. 10 – minutowe ładowanie zapewni 3 godziny odsłuchu ulubionych utworów.

Obecnie Solo Pro są w przedsprzedaży i należy za nie zapłacić 299,95$. Dopiero 30 października rozpocznie się ich regularna sprzedaż, a same słuchawki będą dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS