Krzysiek Borek17.11.2017
Beats Solo3 Wireless w nowej, limitowanej edycji

Obecnie zacząłem testować słuchawki AKG dołączane do Samsunga Galaxy S8/S8+ i Galaxy Note 8. Jednak od czasu do czasu sprawdzam ceny Beats Solo3 Wireless, ponieważ zastanawiam się nad zakupem.

Chyba głównie dlatego, że występują w wielu wariantach kolorystycznych. Właśnie wprowadzono kolejny.

Nowy wariant kolorystyczny wygląda interesująco i można znaleźć go na stronie Third Man Records. Słuchawki mają czarno – żółty kolor, kabel również. Najważniejsze, że jest pleciony, więc nie powinien się szybko uszkodzić. Ogólnie ten model od zwykłego różni się jedynie odcieniem kolorów na obudowie i logiem Third Man Records obok Beats.

To bez wątpienia edycja limitowana, nie wiemy ile sztuk jest dostępnych, ale ich cena jest droższa od standardowych o 30$. W tym momencie można składać zamówienia przedsprzedażowe, a słuchawki trafią do sklepów 24 listopada bieżącego roku.

Oprócz zmienionego koloru i dodatkowego logotypu na obudowie to te same słuchawki, co standardowy model. Nadal mamy do czynienia z układem W1, pozwalającym na szybkie i bezproblemowe parowanie słuchawek z iOS i macOS, a także baterią dającą 40 godzin odsłuchu. Na pokładzie znajduje się również technologia Fast Fuel odpowiedzialna za szybkie ładowania ogniwa. 5 – minutowe ładowanie odpowiada trzem godzinom słuchania muzyki.

Nie chcecie korzystać z bezprzewodowości? Nic nie szkodzi, razem ze słuchawkami dostaniecie pleciony kabel w tym samym, czarno – żółtym kolorze.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek