for all

Będzie czwarty sezon „For All Mankind”

Opowieść „For All Mankind” o podboju kosmosu będzie kontynuowana. Pojawi się czwarty sezon. Zostało to oficjalnie ogłoszone przez Apple.

For All Mankind był jednym z pierwszych seriali, które zadebiutowały na Apple TV+ w listopadzie 2019 roku, od razu zdobywając pozytywne recenzje użytkowników i osób z branży.

Będzie czwarty sezon „For All Mankind” ciekawostki For All Mankind, czwarty sezon For All Mankind   AppleTV 1

Stworzony przez Ronalda D. Moore’a serial jest kroniką tego, co by się stało, gdyby to Rosja wysłała pierwszego człowieka na Księżyc, a Stany Zjednoczone zranione w swej dumie były gotowe kontynuować wyścig na podbój kosmosu przez kolejne lata.

W drugim sezonie, wydanym w lutym 2021 roku, nastąpił skok czasowy o dekadę, wznowienie w 1983 roku w szczycie zimnej wojny i z USA i ZSRR walczącymi o dostępne zasoby na Księżycu. Trzeci sezon For All Mankind wprowadza drugi skok czasowy, przenosząc się do początku lat 90-tych, kiedy to USA i Związek Radziecki ścigają się ze sobą, by dotrzeć na Marsa.

Na razie nie wiadomo, co wydarzy się w czwartym sezonie, ale filmowanie rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry