Będzie transmisja na żywo z prezentacji iPad Pro z Face ID polecane, ciekawostki przekaz na żywo, prezentacja iPad Pro z face id, Mac, livestream, keynote, iPad Pro 2018 z face id, gdzie oglądać prezentację iPad Pro z face ID, Apple  Dobra wiadomość dla wszystkich osób czekających na prezentację iPad Pro z Face ID, która odbędzie się we wtorek 30 października 2018 roku. Tim Cook

Będzie transmisja na żywo z prezentacji iPad Pro z Face ID

Dobra wiadomość dla wszystkich osób czekających na prezentację iPad Pro z Face ID, która odbędzie się we wtorek 30 października 2018 roku.

Jak co roku i tym razem Apple udostępni nam specjalny przekaz na żywo z prezentacji iPad Pro z Face ID, Apple Pencil 2-gen, AirPods 2-gen i prawdopodobnie odświeżonych Maków. Transmisja tym razem dostępna będzie nieco wcześniej niż zwykle, bo o godzinie 16-tej. Gdzie i jak będzie można oglądać konferencję?

Będzie transmisja na żywo z prezentacji iPad Pro z Face ID polecane, ciekawostki przekaz na żywo, prezentacja iPad Pro z face id, Mac, livestream, keynote, iPad Pro 2018 z face id, gdzie oglądać prezentację iPad Pro z face ID, Apple  Dobra wiadomość dla wszystkich osób czekających na prezentację iPad Pro z Face ID, która odbędzie się we wtorek 30 października 2018 roku. Pro 1

Link do transmisji znajdziecie w tym miejscu. Prezentację będzie można oglądać na Mac, Apple TV, iPhone, iPad, Windows 10.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry