Będzie transmisja na żywo z prezentacji MacBook Pro polecane, ciekawostki prezentacja macbook pro, Mac, Apple, 2016  Dobra wiadomość dla wszystkich osób czekających na prezentację nowych MacBooków Pro, która odbędzie się już za tydzień w czwartek 27 października 2016 roku. Apple

Będzie transmisja na żywo z prezentacji MacBook Pro

Dobra wiadomość dla wszystkich osób czekających na prezentację nowych MacBooków Pro, która odbędzie się już za tydzień w czwartek 27 października 2016 roku.

W sieci pojawiła się informacja, że Apple udostępni nam specjalny przekaz na żywo z prezentacji nowych MacBooków Pro. Transmisja jak zwykle rozpocznie się oczywiście około godziny 19-tej. Gdzie i jak będzie można oglądać transmisję?

Będzie transmisja na żywo z prezentacji MacBook Pro polecane, ciekawostki prezentacja macbook pro, Mac, Apple, 2016  Dobra wiadomość dla wszystkich osób czekających na prezentację nowych MacBooków Pro, która odbędzie się już za tydzień w czwartek 27 października 2016 roku. helloagainoctober27event 800x548

Link do transmisji znajdziecie w tym miejscu. Prezentację będzie można oglądać na Mac, Apple TV, iPhone, iPad, Windows 10.

Pamiętajcie aby w czwartek wieczorem być z nami. Jako jedni z pierwszych postaramy się umieścić wszystkie informacje na temat nowych produktów Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top