Krzysiek Borek07.01.2018
Belkin prezentuje nowe bezprzewodowe ładowarki dla iPhone 8/8 Plus i X

Dwa dni przed powrotem do Wielkiej Brytanii skontaktował się ze mną przedstawiciel firmy Tronsmart z niezwykle miłą nowiną.

Tronsmart postanowił zaprosić mnie na tegoroczne targi CES, ale musiałem odmówić, bo tego dnia byłem wypełnić wniosek o wydanie paszportu. Gdybym zrobił to wcześniej i miał wizę, z pewnością wybrał bym się osobiście.

Nie zmienia to faktu, że w sieci z pewnością pojawi się wiele informacji o nowościach zaprezentowanych przed i podczas targów w Las Vegas. Belkin postanowił zaprezentować nowe ładowarki do bezprzewodowego ładowania przed rozpoczęciem targów.

Boost Up Bold Wireless Charging Pad to poszerzenie gamy kolorystycznej ładowarki zaprezentowanej razem z iPhone’em X. “Nowy” model ma więcej kolorów, a są nimi czerń, biel, róż, zieleń i wiele innych. Na wyjściu mamy 10W mocy, a sama ładowarka jest zgodna ze standardem Qi, co sprawia, że naładujemy nią nie tylko nowe iPhone’y.

Boost Up Wireless Charging Stand jest dostępny w tych samych kolorach, co pierwsza z zaprezentowanych bezprzewodowych ładowarek. Różnicą jest nóżka, dzięki której iPhone 8/8 Plus lub X stoją na ładowarce, a nie leżą. Ta ładowarka też jest kompatybilna ze standardem Qi i ma 10W mocy.

Do dziś nie wiedziałem, że mogą istnieć ładowarki do bezprzewodowego ładowania smartfona w samochodzie. Jedną z nich jest Boost Up Wireless Charging Mount. Można ją umieścić w dowolnym miejscu wewnątrz auta, dostosowywać ją do wielu różnych smartfonów i ładować drugie urządzenie, dzięki zastosowaniu portu microUSB. Ładowarka samochodowa wspiera też szybkie ładowanie (bezprzewodowe).

Boost Up Dual Wireless Charger naładuje bez problemów dwa urządzenia jednocześnie, pod warunkiem, że wspierają bezprzewodowe ładowanie oparte na standardzie Qi. Każda z mat gwarantuje 10W (szybkie) ładowanie, więc bateria powinna naładować się szybciej w porównaniu do standardowych, bezprzewodowych ładowarek.

Belkin nie zapomniał również o klientach biznesowych, czego dowodem jest Boost Up Wireless Charging System, który będzie można zainstalować w salach konferencyjnych, biurach, restauracjach, sklepach i bezpośrednio w biurkach. Miejsc jej zastosowania jest wiele.

Producent nie zdradził cen poszczególnych modeli, ale wiemy, że wszystkie pojawią się wiosną i latem bieżącego roku. Pewnie bliżej premier każdego z modeli dowiemy się również ile będzie nas kosztować nowa, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone 8, 8 Plus lub X.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek