Belkin wprowadza do sprzedaży powerbank z portem Lightning ciekawostki   Belkin wprowadził na rynek nowy powerbank, który naładujemy za pomocą kabla Lightning. Widać, że nowy produkt jest wykonany z myślą o iPhonie i iPadzie. belkin 1

Belkin wprowadza do sprzedaży powerbank z portem Lightning

Belkin wprowadził na rynek nowy powerbank, który naładujemy za pomocą kabla Lightning. Widać, że nowy produkt jest wykonany z myślą o iPhonie i iPadzie.

Dzięki temu użytkownicy powerbanka nie będą musieli nosić ze sobą dwóch kabli do ładowania.

Belkin wprowadza do sprzedaży powerbank z portem Lightning ciekawostki   Belkin wprowadził na rynek nowy powerbank, który naładujemy za pomocą kabla Lightning. Widać, że nowy produkt jest wykonany z myślą o iPhonie i iPadzie. belkin

Port Lightning służy wyłącznie do ładowania powerbanka, a on sam jest dostępny w przedsprzedaży na stronie producenta. Cena na ten moment wynosi 59,99$. Niestety nie podano daty rozpoczęcia wysyłki, więc można go jedynie kupić w ciemno i wierzyć, że produkt będzie udany.

Belkin Boost Charge ma certyfikat Apple, co oznacza, że nie będziemy musieli martwić się o powiadomieniu informującym nas o niezgodnym akcesorium. Powerbank ma pojemność 10k mAh i można go zamówić z dedykowaną stacją dokującą, pozwalającą na ładowanie bez kabli.

Produkt będzie dostępny w dwóch kolorach (białym i czarnym) i widać, że producent inspirował się językiem wzorniczym Apple. Oprócz wspomnianego portu Lightning mamy do dyspozycji tradycyjne USB, więc naładujemy nim więcej urządzeń, a nie tylko iPhone’a lub iPada.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top